Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, – Дмитро Разумков

4

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп із вшанування пам’яті народних депутатів України Анатолія Матвієнка та Валерія Давиденка хвилиною мовчання.

Шануємо та пам’ятаємо

“Поки ми пам’ятаємо людей, вони продовжують жити. Тому пам’ять – це найбільша шана тим, хто працював, працює і буде працювати для України”, – зазначив він.

Голова Парламенту зауважив, що сьогодні в Україні відзначається День захисту дітей. “Діти – це майбутнє нашої держави, і ми в першу чергу працюємо для них. Тому давайте працювати так, щоб їм не було соромно за нас і щоб вони жили в щасливій, успішній, розвиненій державі, з якої не захочуть поїхати”, – підкреслив він.

Привітання з Днем Києва

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

Дмитро Разумков також привітав усіх із Днем Києва, який відзначався 31 травня. “Вітаю киян та усю державу, адже це день нашої столиці. Бажаю, щоб міста розвивалися, давали змогу рухатись вперед, залучали інвестиції, нові технології. Це допоможе нам будувати майбутнє та розбудовувати державу”, – наголосив Голова Парламенту.

Повернення до нормального звичного режиму роботи

Окрім того, Голова Верховної Ради зазначив, що Парламент повертається до звичного режиму роботи. “Сподіваюся, що буде якомога менше різних подій, які будуть заважати проводити пленарні засідання та роботу комітетів. Верховна Рада продовжить працювати, як вона вміє і може”, – підкреслив він.

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

Дмитро Разумков також повідомив, що поступово будуть повертатися до звичних умов роботи і представники ЗМІ у Парламенті. “З вівторка оператори та фотокореспонденти вже зможуть знаходитися у ложі преси. Будуть деякі обмеження по кількості, однак поступово вся держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи”.

Порядок денний цього тижня

Також Голова Верховної Ради зазначив, що на порядку денному цього тижня знаходиться багато важливих питань, зокрема законопроекти щодо боротьби з організованою злочинністю, підтримки креативних індустрій, а також Програма діяльності Уряду. “Сподіваюся, що ми зможемо швидко та ефективно опрацьовувати ці ініціативи. Також є пропозиція змінити режим роботи в п’ятницю і замість питання «Різне» поставити додатковий час для оголошення депутатських запитів. Станом на сьогодні їх надійшло 273 – і поки ці запити не будуть оголошені, вони не можуть бути запущені в роботу”, – повідомив Голова Парламенту.

Источник: iportal.rada.gov.ua